Весільна фотографія. Love Story

Весільна фотографія

Весільні фотографії займають особливе місце у вашому сімейному фотоальбомі. Тому що їх дивляться на річниці, у свята, сімейні урочистості, з гостями, з дітьми і онуками. Вони зберігають деталі цього дня, і допомагають згадати найцікавіші моменти. Весільна фотографія — це історія вашої сім’ї, ваша молодість і пам’ять. Весільний лімузин з’явиться у вашому житті на пару годин, весільний торт на один вечір, а весільна сукня на жаль, всього на один день… На все життя, у вас залишаться тільки спогади і весільні фотографії.

Збережений у фотографіях репортаж з весілля поверне вас через десятиліття у ваші справжні переживання. Весільна фотозйомка нагадає як пройшов ваш найважливіший день. Багато років опісля, ви відкриєте свій фотоальбом, і покажете онукам кращі моменти вашого життя! Розповісте про свої почуття, про найцінніше і головніше! А допоможе вам в цьому весільний фотограф, який вкладе у ваші фотографії частинку своєї душі! Весільні фотографії тепер цифрові і значить вони збережуться на 1000 років, їх побачать усі ваші нащадки. Тернопіль радує нас величезною різноманітністю місць, де може пройти весільна фотозйомка вашої прогулянки. На особистій зустрічі я допоможу вам підібрати місце для весільної фотозйомки, яка ідеально підійде вам, з урахуванням ваших побажань, стилю вашого весілля, а також вашого весільного маршруту.

Love Story — передвесільна фотосесія для двох. Вона може бути виконана у вигляді постановочного фотографування (за сценарієм), або просто романтична прогулянка по красивих місцях або парках міста. Така зйомка допомагає ближче познайомитися клієнтам з фотографом і зрозуміти, наскільки їм близький його стиль зйомки . Зазвичай ця фотосесія займає 1,5- 2 години. У весільній фотографії має бути і історична і художня цінність щоб через роки, подивившись весільний альбом, ви знову пережили свої емоції занурилися в атмосферу свята, і при цьому побачили хроніку усього дня.

Якщо Ви бажаєте ознайомитись із цінами на наші послуги з Весільної фотографії або Love Story телефонуй вже зараз за номером:  (096) 449-89-81