Фотосесія вагітних

Фотосесія вагітних Тернопіль

Чому фотосесія вагітності потрібна Вам? Вагітність — це сам по собі дуже теплий і світлий стан, адже під час вагітності кожна жінка змінюється: їй хочеться бути трішки добрішою, трішки щирішою, більш жіночною, ніжнішою, адже вона знаходиться в передчутті дива — появі в її житті маленької людини.Фотосесія вагітних Тернопіль

Фотосесія вагітнмх дозволяє відобразити той стан очікування, любові до дитинки, яку чекає жінка, її самовизначення як майбутньої матері, кохання до чоловіка; а також щастя від відчуття себе тією людиною, яка приносить нове життя в цей світ. У кожній зйомці я намагаюся показати кохання пари один до одного і до свого малюка.

Фотосесію вагітності найкраще робити в період з 32 по 36 тиждень, тобто це 8 місяць. Але, якщо ви інтенсивно набираєте вагу, і у вас вже добре видно животик, можна проводити фотосесію і раніше. Ось чого не раджу робити, так це затягувати. Тому що, по-перше, можна не встигнути (тобто ми визначимося з датою проведення зйомки, а ви народите раніше), а по-друге, на останніх тижнях майбутній матусі дуже важко фізично.

Ми з радістю робимо фотосесію вагітних у Тернополі!

Тому, виходячи зі стану краще раніше, ніж пізніше. Одна з головних проблем фото сесії вагітності випливає з поширеної фрази вагітних жінок: «Я набрала 10-15 зайвих кілограмів, я досить повна, я собі не подобаюся в дзеркалі». Я завжди намагаюся показати жінці, що вона може бути красивою в будь-якому стані. Для того, щоб її заспокоїти, я можу показати їй кілька зроблених пробних кадрів, і допомогти їй розслабитися, щоб вона не думала про зайву вагу, про те, що собі не подобається, а просто полюбила себе за те, яка вона є.

Ще однією проблемою (хоча останнім часом таке зустрічається все рідше) є небажання чоловіків брати участь у фотосесії вагітних, глибоко переконаних у тому, що фотосесія вагітності тільки жіноча справа, і їм там робити нічого. Я з цим не згоден і намагаюся зробити все можливе, щоб підключити майбутнього тата до зйомки . Хочеться, щоб чоловік брав участь у фотосесії, в якій, в першу чергу, я намагаюся показати кохання чоловіка і жінки один до одного, їхні відносини — якісь швидкоплинні погляди, перешіптування; показати те, наскільки чуттєво ​​вони відносяться до своєї дитини, як вони її чекають.

Якщо ви хочете бачити себе легкою, повітряною, романтичною, то у вашому вбранні повинні переважати світлі, пастельні тони. Наприклад, можна підібрати якийсь легкий сарафан, який ніжно обволікає животик, чоловіча сорочка, красива білизна. В руки можна взяти букет живих квітів.

Отримані від фотосесії фотографії ви зможете з задоволенням розглядати, показувати фото дітям, згадувати про той хвилюючий стан і замислюватися над можливим поповненням у сімействі.

Ви прочитали статтю Фотосесія вагітних Тернопіль, також можете переглянути інші статті із нашого сайту, наприклад: «Весільна фотографія. Love Story»